Zadní světlo na kolo

Pořízením předního a zadního světla splníte povinnost cyklisty, která vyplývá s vyhlášky č.341/2002 Sb., příloha č.13, kde je vyjmenovaná povinná výbava na kolo. V tomto ohledu Vám nabízíme výbavu, která plně vyhovuje všem zákonným předpisům a zajistí Vaši bezpečnost při jízdě nejen po komunikacích. Vaše individuální kreativní a praktické kombinace předních světel na kolo se zadním uvítáme a rádi splníme. Na cyklosety nabízíme individuální slevy. Sety doporučujeme s námi zkonzultovat - viz kontakty.

Pro delší výlety na kolech, kde nemáte možnost dobít Vaše battery packy, je vhodné pořídit si druhý battery pack, abyste předešli náhlému vybití svítilny při vyšší intenzitě svícení.

Na druhou stranu pokud potřebujete, aby Vaše kolo bylo co nejlehčí (např. při závodech, delších výletech apod.), je vhodně si pořídit prodlužovací kabel o délce 1metr MJ-6016 a rozdvojku "Y cable" MJ-6018, díky nimž propojíte přední a zadní světlo na kolo, která se budou napájet z jednoho baterry packu. Baterry pack je umístěn na přední tyči kola, případně pod sedátkem vlastním upínáním, které je pevné, stabilní.

Zároveň je možné podpořit světlo umístěné na kole i světlem, které si umístíte na cyklistickou helmu popruhem speciálně k tomuto účelu určenému MJ-6028, což Vám umožní se svobodně otáčet a prozkoumávat při jízdě okolní terén všemi směry.

S těmito všemi kombinacemi a příslušenstvím se ze světel Magicshine stávají bezkonkurenční partneři s velkou univerzálností využití při Vašich závodech cyklistických či orientačního běhu, nebo výletech či výpravách. Výčet jejich praktického využití by byl veliký, zkušenosti našich zákazníků říkají, že využití těchto světel na kolo je široké a mnohdy ani my nevíme, s jakou kreativní myšlenkou zákazník světlo využije. Když Vám přímo neslouží při jízdě na kole, můžete je použít jako čelovky nebo ručky - baterky. Jsou Vašimi pomocníky a partnery na cestách, závodech či práci. Využívají je profesionálové záchranáři i horské služby. Můžete se s nimi setkat při záchranných akcí horské služby, hasičských zásazích či jeskyňářských průzkumů.

Jako zadní blikačka na kolo je nabízen vysoce výkonný a svou intenzitou svitu ve tmě nepřehlédnutelný model MJ-818.

Magicshine MJ-872 a MJ-818 set přední a zadní světlo na kolo
Magicshine MJ-872 a MJ-818 set přední a zadní světlo na kolo

Výhodný set předního a zadního světla na kolo včetně propojovacího příslušenství. Cyklosvítilna MJ-872 podává výkon až 1600 LM po dobu 2,2 hodiny. Zadní světlo na kolo MJ-818 má několik režimů blikání, takže vás na silnici nikdo nepřehlédne.
4 000 Kč s DPH
3 306 Kč bez DPH

Magicshine MJ-818 zadní světlo na kolo
Magicshine MJ-818 zadní světlo na kolo

Skladem

Unikátní zadní světlo na kolo s vysokou svítivostí a patentovaným ovládáním pomocí otočného kroužku. Pomocí O kroužku lze připevnit kamkoliv na rám kola. Dodáváno s battery packem, nabíječkou a to vše zabaleno v originální dárkové krabici.
2 300 Kč s DPH
4% sleva | 1 901 Kč bez DPH

Magicshine MJ-819
Magicshine MJ-819

Novinka

Magicshine MJ-819 je inteligentni zadní světlo na kolo. Svítilna si sama reguluje intenzitu svitu v závislosti na okolních podmínkách a při brždění se intenzita zesílí. Na jedno nabití vydrží cca 8,2 hod a napájí se pomocí mikro USB kabelu.
990 Kč s DPH
23% sleva | 818 Kč bez DPH

Magicshine MJ-872RT set přední a zadní světlo
Magicshine MJ-872RT set přední a zadní světlo

Výhodný set předního a zadního světla na kolo včetně propojovacího příslušenství. Nyní nově s dálkovým ovládáním, se kterým lze ovládat obě světla nezávisle na sobě. Obě svítilny MJ-872 a MJ-818 jsou propojeny k jednomu battery packu, který lze pohodlně umístit na rám kola.
4 500 Kč s DPH
3 719 Kč bez DPH

Magicshine MJ-906 5000LM
Magicshine MJ-906 5000LM

Novinka

Brutálně výkonná cyklosvítilna Magicshine MJ-906 5000LM v setu i se zadním světlem a dálkovým ovladačem - pro opravdové fajnšmekry. Přední světlo je sestaveno z 5 CREE XM-L2 led diod, které vydrží 2,2hod na nejvyšší režim. Obojí napájené battery packem s 6 Li-ion články.
5 000 Kč s DPH
4 132 Kč bez DPH

Stránky Magicshine.cz používají cookies ke sběru anonymních statistik. V pořádku Další informace