Velký test čelovky na běhání Magicshine MJ-886 550LM

16.1.2014 | Autor:

Konečně byla naše čelovka Magicshine MJ-886 podrobena velkému testu. A dopadla v něm naprosto skvěle!
Čelovka na běání Magicshine MJ-886 se svítivostí 550 lumenů na výstupu.
Redaktoři Rungo.idnes.cz provedli velký test čelovek nejrůznějších značek. Mezi testovanými čelovkami nechyběly značky Fénix HL21 R3, Silva Trail Runner 2 nebo LED Lenser SEO7R. Všechny čelovky byly použity při běhu v terénu a hodnotila se svítivost, pohodlnost nošení, výdrž, váha i celkový dojem.

Čelovka MJ-886 je konstruovaná do vysoce náročných podmínek a je také nejvíce svítivou čelovku, která byla testu podrobená. Tři diody zajistí svítivost nejen do dálky, ale i do šířky, takže nebudete řešit nerovnosti trasy, po které běžíte. Naopak se budete moci kochat noční krajinou okolo vás.
Přídavné dálkové ovládání na oděv k běžecké čelovce Magicshine MJ-886 550 LM.

K čelovce si můžete připojit dálkové ovládání, které si připojíte na oděv. Můžete tak sledovat stav nabití čelovky a navíc je možné ji takto pohodlněji ovládat. 
Při nejslabším režimu, který je k nočnímu běhu naprosto dostačující, světlo vydrží až 20 hodin. Podle propozic výrobce je potřeba baterie nejdříve 5x nabít a vybít, abyste dosáhli jejich plného výkonu.
Čelovka je natolik univerznální, že se hodí i jako doplňková svítilna na kolo pro cyklisty, především, pokud jezdíte 24 hodinové závody. Přímo v balení najdete popruhy na přidělaní na cyklohelmu. Čelovku je možné kompletně sundat z popruhu na hlavu a nainstalovat na helmu.
Pokud vás čelovka zaujala, můžete si ji objednat přímo v našem e-shopu.

Magicshine MJ-886 550LM
Magicshine MJ-886 550LM
Extrémně výkonná dobíjecí čelovka s intenzitou svitu 550 LM na výstupu s polohovacím systémem pro nastavení úhlu kuželu svitu. Univerzální využití - čelovka pro cyklisty, na běh, pro orientační běžce, běžkaře, mushery i pro záchranáře, jeskyňáře či horolezce.
2 290 Kč s DPH | 1 893 Kč bez DPH

Fotografie byly převzaté z Rungo.idnes.cz

 

Stránky Magicshine.cz používají cookies ke sběru anonymních statistik. V pořádku Další informace