Půjčovna světel Magicshine

Půjčovna světel Magicshine je určena všem, kteří:

  • zatím neví, jaké světlo Magicshine by si chtěli pořídit a rádi by nějaké otestovali přímo v akci a nejen při osobní návštěvě,
  • mají zájem si světlo jen půjčit např. na víkend na 24 hodinový cyklistycký závod.

Prodejní akce pro všechny vypůjčitele

V případě, že po zkončení zápůjčky, se vám zapůjčené světlo bude líbit a rádi byste si jej zakoupili, od klasické prodejní ceny vám odečteme celkovou částku, kterou jste uhradili pro zapůjčení světla!

Pravidla zápůjčky

Pravidla zápůjčky se řídí, zápůjčním protokolem, který stanovuje veškeré podmínky zápůjčky. Ke stažení je zde. Při samotné zápůjčce jej obě dvě strany podepisují a ze strany zákazníka je vyžadován občanský průkaz.

Do ceny zápůjčky neúčtujeme samotný den výpůjčky a den vrácení v případě, že v tyto dny nebudou světla použita například pro závod atd... a zároveň budou světla vypůjčena v odpoledních až večerních hodinách a vráceny v dopoledních hodinách (např. zapůjčení na víkend budeme účtovat pouze sobotu a neděli, pokud si světlo vypůjčíte odpoledne v pátek a vrátíte dopoledne v pondělí).

Kde si můžete světlo vypůjčit?

Světla Magicshine půjčujeme na základě předchozí domluvy buď osobně v Brně (místo předání dle domluvy), nebo je možné světla i kamkoliv poslat.

Termín samotné výpůjčky je třeba si předem dohodnout a konkrétní model světla si rezervovat na telefonním čísle: 728 299 337 popřípadě e-mailu: pujcovna(zavinac)magicshine.cz

Které typy světel půjčujeme a za kolik?

V případě, že uvedeném výčtu nenaleznete světlo, které byste si chtěli půjčit, určitětě nás kontaktujte a světlo se vám budeme snažit zapůjčit.

Světla půjčujeme v kompletním balení: světlo, 1ks battery pack, nabíječka, připevňovací O kroužky. Úchyt na cyklistickou helmu nebo úchyt pro vytvoření čelovky je nutno si dokoupit (z hygienických důvodů). Na požádání zdarma půjčujeme i prodlužovací / rozdvojovací káblík, tak abyste mohli světlo umístit kam potřebujete.

Magicshine MJ-872 1600LM

Vratná kauce: 2700,-

Cena výpůjčky 1-3 dny: 225,- / den
Cena výpůjčky 4-7 dní: 200,- / den
Cena výpůjčky 8-14 dní: 175,- / den
Cena výpůjčky 15 a více dní: na dotaz

Nejnovější model světla Magicshine s výkonem 1600LM osazené 4-mi diodami Cree XP-G. Díky své univerzální konstrukci lze použít jako světlo na kolo, světlo na cyklistickou helmu ale i jako světlo na helmu horolezeckou nebo přímo jako extrémě výkonná čelovka. Světlo je tak vhodné pro všechny nadzemní a podzemní aktivity. Spolehnout se na něj mohou jak jeskyňáři, tak i závodníci orientačního běhu.

Detail produktu Magicshine MJ-872 1600LM

Magicshine MJ-816 1400LM

Vratná kauce: 2300,-

Cena výpůjčky 1-3 dny: 190,- / den
Cena výpůjčky 4-7 dní: 170,- / den
Cena výpůjčky 8-14 dní: 150,- / den
Cena výpůjčky 15 a více dní: na dotaz

Svítilna na kolo, světlo na helmu nebo i jako čelovka. Svítovost 1400LM! Univerzální čelovka do podzemí a jeskyní, ve které najdete výkonné světlo a zároveň světlo s kontinuální více jak 5-ti denní dobou svícení. U každého režimu lze PLYNULE nastavovat intenzity svitu s paměťovým efektem.

Detail produktu Magicshine MJ-816 1400LM

Magicshine MJ-808E 1000LM

Vratná kauce: 2000,-

Cena výpůjčky 1-3 dny: 165,- / den
Cena výpůjčky 4-7 dní: 145,- / den
Cena výpůjčky 8-14 dní: 125,- / den
Cena výpůjčky 15 a více dní: na dotaz

Inovovaný model světla MJ-808. Místo diody SSC P7 je použita dioda Cree XM L, která umožňuje vytvořit světelný tok neuvěřitelných 1000LM. Vhodné jako světlo na kolo i jako čelovka do pozemí a jeskyní.

Detail produktu Magicshine MJ-808E 1000LM

Stránky Magicshine.cz používají cookies ke sběru anonymních statistik. V pořádku Další informace