Přední čočka, čirá, pro Magicshine MJ-872

Přední čirá čočka pro světlo na kolo Magicshine MJ-872. S touto čočkou získá čelovka MJ-872 1,6x vyší svítivost a sníží se také rozptyl světla a zvýší dosvit.

Kód zboží: mj-872-flc
PN: mj-872-flc
Výrobce: Magicshine
Kategorie: Náhradní díly pro Magicshine MJ-872
Dostupnost: na dotaz
Záruka koncová:
Záruka pro firmu:
6 měsíců
6 měsíců
Cena s DPH: 300 Kč
Cena bez DPH: 250 Kč
Přední čočka, čirá, pro Magicshine MJ-872
Koupit
Tento produkt není momentálně skladem.
Kontaktujte nás prosím ohledně jeho dostupnosti.

Další fotografie produktu

Magicshine MJ-872 s čirou přední čočkou Přední čirá čočka pro Magicshine MJ-872 - pohled ze zadu Přední čirá čočka pro Magicshine MJ-872 - boční pohled

Přední čirá čočka pro Magicshine MJ-872. S touto čirou čočkou získá světlo na kolo Magicshine MJ-872 1,6x větší svítivost než s použití čočky difuzní. Světlo tak svítí více do dálky a kužel světla světla je vyzařovám pod nižším úhlem. Pokud potřebujete zvýšit dosvit světla Magicshine MJ-872 a nevadí vám menší rozptyl světla, je tato čočka určená přímo vám!

Výměna přední čočky se provádí odšroubováním čelního kroužku nad čočkou. Po jeho odstranění se musí čočka opatrně vysunout ven. Zvláště, když je výměna  na světle dělána poprvé, drží optika ve světle trochu více, protože 4 nožičky čočky jsou z výroby pokryty bílým silikonem. Silikon není potřeba ne vyměňovanou čočku nanášet. Jakmile je nová čočka usazena na svém místě, dotáhne se čelní kroužek a výměna čočky je hotova.

V případě, že potřebujete pomoct s výměnou čočky do světla Magicshine MJ-872, prosím kontaktujte nás.

Parametry

NázevHodnotaPoznámka
Rozměr (š x v x h) [mm x mm x mm]33 x 33 x 8,4

« Zpět

Stránky Magicshine.cz používají cookies ke sběru anonymních statistik. V pořádku Další informace