Potápěčské svítilny a lampy, světla pro potápění

Světla Magicshine nabízí kvalitní, odolné a vodotěsné ruční svítilny pro potápěče i rekreační plavce.

Magicshine MJ-876 1200LM
Magicshine MJ-876 1200LM
Nejnovější potápěčská svítilna Magicshine MJ-876, kompletně nově navržená konstrukce, nová elektronika, světelná indikace stavu akumulátoru přímo na těle svítilny, napájení 6 x 18650 (6600mAh), 2,7 hod kontinuálního svitu na maximální výkon, vodotěsná do 60m, 1 dioda SST-50.
6 150 Kč s DPH | 5 083 Kč bez DPH

Vysoká intenzita svitu je velmi užitečná především ve větších hloubkách nebo při potápění v podzemních prostorách. Potápěčská světla jsou vyráběna z vysoce kvalitního materiálu, který zajišťuje jejich dlouhodobou funkčnost a odolnost.

U potápěčských svítilen oceníte především:

  • velmi vysokou svítivost,
  • výkonnost baterií,
  • robustnost a kvalitní zpracování,
  • regulaci intenzity svitu ve třech režimech,
  • vodotěsnost do 100 m.

Světla pro potápění Magicshine jsou velmi kvalitní a propracované svítilny pro využití nejen ve vodním prostředí. Pro svou velikost jsou využitelné i jako příruční svítilny v různých situacích.
Potápěčské svítilny jsou díky své vysoké výkonnosti a délce svitu vhodné jako hlavní i záložní zdroj světla. Baterie se nabíjí ve velmi krátkém čase a na úsporný režim vydrží svítit až několik dní. Na plný výkon vydrží svítit cca dvě hodiny.
Svítilny mají moderní design a jsou z pevného materiálu s velmi snadným ovládáním pomocí tlačítka či magnetického kroužku. K některým svítilnám lze přikoupit ochranná pouzdra.
Regulace svitu je využitelná především v momentech přípravy či odpočinku, kdy není nutný plný výkon světla. I na nejnižší režim však dosahují velmi silný dosvit.
Potápěčské lampy jsou plně vodotěsné a odolné proti běžným nárazům. Jsou odolné i vůči prachu a bahnu. Po použití je lze proto snadno umýt pod tekoucí vodou.

Vodotěsné ruční svítilny Magicshine ocení nejen potápěči, ale i běžní uživatelé.

Stránky Magicshine.cz používají cookies ke sběru anonymních statistik. V pořádku Další informace