Podmínky zápujčky světel pro 24 TĚŽKÁ POHODA 2011

Vážení závodníci,

těší nás, že máte zájem si vyzkoušet světla na kolo Magicshine! K zapůjčení vám nabízíme 3 typy světel: MJ-872 (3 kusy), MJ-816 (3 kusy), MJ-808E (3 kusy).

Poslední možný termín rezervace je v úterý 7.6.2011 23:59!

Způsob rezervace

Rezervaci zapůjčení světela prosím provádějte pomocí zaslání rezervačního e-mailu na adresu: tezkapohoda@magicshine.cz.

Do e-mailu uveďte následující informace:

Předmět: Rezervace

Jméno a Příjmení: (např. Jan Novák)
Telefon: (např. 602 123 456)
E-mail: (např. jan.novak@mojeadresa.cz)
Typ světla: MJ-872 nebo MJ-816 nebo MJ-808E
Poznámka:

(bez uvedení těchto inforamcí, nebude rezervační e-mail platný)

Pokud byste se potřebovali na něčem konkrétním domluvit, napište to prosím do poznámky rezervačního e-mailu, popřípadě nás můžete kontaktovat i telefonicky: 420-728-299-337.

Způsob volby závodníka pro zápůjčku

Vzhledem k tomu, že půjčujeme pouze omezené množství světel na kolo, předpokládáme, že bude větší poptávka než nabídka. Abychom tento problém spravedlivě vyhodnotili, o závodníkovi, kterému světlo zapůjčíme, rozhodne los. Vybrané závodníky uvědomíme e-mailem a budou uvedeni i na předchozí stránce. Výběr závodníků proběhne po úterní půlnoci, tedy počínaje středou 00:00 8.6.2011.

V případě, že zájemců bude méně, než je poskytovaný počet světel na kolo k zapůjčení, budou tito automaticky vybráni.

KDY a KDE si můžete světla vyzvednout a KDY a KDE zase vrátit

V místě hlavního dění závodu, se již budeme pohybovat od pátečního večera. Pokud budete chtít, můžete si světlo vypůjčit již od pátku. V sobotu, bychom měli být už od rána k dispozici na našem stánku, kde vám světlo zapůjčíme.

Pro vybrané závodníky budeme světla rezervovat do soboty 11.6.2011 10:30, v případě, že do té doby nebude světlo vypůjčeno, budeme kontaktovat vybrané náhradníky, pokud ani ti nebudou mít zájem si světlo vypůjčit nebo budou nedostupní, světlo si bude moci půjčit "náhodný kolemjdoucí".

Vrácení zapůjčených světel prosím provádějte nejpozději do neděle 12.6.2011 15:00. Opět na našem stánku v místě dění závodu.

Podmínky zápůjčky

Světla s příslušenstvím (akumulátor,...) půjčujeme za poplatek 100,- / ks. Každé světlo půjčujeme oproti vratné kauci (záloze) uvedené na předchozí stránce a zápůjčnímu protokolu, který obě dvě strany podepíší. Zápůjční protokol, si prosím pečlivě uschovejte! Vratnou kauci vám předáme zpět při vrácení zapůjčeného světla s kompletním příslušenstvím (ve funkčním stavu). Při vracení světla mějte prosím u sebe i zápůjční protokol, který bude sloužit jako vaše identifikace pro vrácení zálohy!

Při půjčení prosím mějte k dispozici váš občanský průkaz, ze kterého opíšeme pouze jeho číslo.

Půjčujeme maximálně 1 světlo 1 závodníkovi.

 

Děkujeme za váš zájem o světla na kolo Magicshine. Doufáme, že vám zpestří celý průběh závodu nebo vám dokonce pomohou k lepšímu umístění.

Team Magicshine

Stránky Magicshine.cz používají cookies ke sběru anonymních statistik. V pořádku Další informace