Cyklosvítilna Magicshine Eagle 600 jako stylový doplněk

7.4.2014 | Autor:

Máme tu něco pro stylšmejkry. Chcete mít super výkonné světlo na kolo, ale zároveň nechcete, aby z něj trčely dráty? Pak zkuste tento model s nápaditými pastelovými barvami. Představujeme model Magicshine Eagle 600 lumenů!

Přední světlo na kolo Magicshine Eagle 600 ve 4 barevných provedeních.

Pokud jste doteď jezdili s obyčejnou bludičkou, tak ji založte do šuplíku. Eagle 600 už totiž za jiné světlo nevyměníte. Svítilna nejen dobře vypadá, ale i podává patřičný výkon. Dioda je o 20% výkonnější než současné diody v modelech MJ-816 nebo MJ-872.

Cyklosvítilnu je možné připevnit na řídítka velmi jednoduše pomocí přibaleného úchytu. Pomocí klipsny je možné svítilnu pohotově a hlavně jednoduše oddělat a zase přidělat, což se hodí nejen při zastávkách v hospůdkách :-).
Nebaví vás nosit různé druhy nabíječek? Zbytečně si nezabírejte místo v batohu. Nabíjejte si svítilnu stejně jednoduše jako váš smartphone pomocí mikro USB a klidně i z počítače u vás v práci, na chalupě, u přátel.
I nejnižší režim vystačí na slušné osvětlení a bezpečnou jízdu po silnici. Pokud projíždíte terénem, zvolte vyšší režim podle potřeby. Na nejvyšší režim svítilna vydrží cca 1,5 hodiny, na nejnižší 10 hodin. Celkem můžete zvolit z 12ti režimů svícení.

Magicshine Eagle 600LM
Magicshine Eagle 600LM
Výkonná a promakaná svítilna Magicshine Eagle se 600 LM na výstupu je nejnovější model předního světla na kolo. Svítilna má druhou řadu extrémně výkonných LED diod XP-G2 a disponuje 3 režimy se 4 intenzitami svitu. Jedná se o první model s displejem, který ukazuje procento nabití baterie a zbývající čas svitu při zvoleném režimu. Nabíjení přes mikro USB!

Další výhodou je váha světla. Prakticky ji nepocítíte a je možné jej použít i jako ruční svítilnu.
Pomocí displeje zjistíte zbývající počet hodin svitu i procento nabití baterie, takže můžete naplánovat vaši trasu nebo se vybavit náhradním světlem.
Světlo je také výborně přenosné. Pokud máte jiný rozměr řídítek, můžete zvolit ze tří velikosti úchytů. Pro převoz je vhodný transportní obal, který je součástí každého balení.

Stránky Magicshine.cz používají cookies ke sběru anonymních statistik. V pořádku Další informace