24 TĚŽKÁ POHODA 2011

12.6.2011

Vážení závodníci a návštěvníci závodu 24 "TĚŽKÁ POHODA",

děkujeme všem za návštěvu na našem stánku. Věříme, že vás světla na kolo Magicshine zaujala a v budoucnu se stanou neoddělitelnou výbavou vašich kol pro noční jízdy terénem.

Team Magicshine

 

Magicshine zdraví všechny aktivní i pasivní účastníky letošního závodu 24 "TĚŽKÁ POHODA"! Naše společnost magicshine.cz sponzorsky podporuje tuto jedinečnou akci:

  • věcnými dary ve formě světel na kolo MJ-816 do tomboly nebo jako jednu z výher pro předně umístěné závodníky (záleží na pořadateli)
  • možností zapůjčení si světel na kolo pro tento závod - podrobné informace viz níže

Zároveň nás budete moci vyhledat v areálu hlavního dění v našem prodejně-prezentačním stánku, kde bude možné si většinu současného sortimentu světel na kolo Magicshine na živo osahat a vyzkoušet. Také zde budeme tyto světla za speciální ceny - určené pouze pro tento závod - prodávat.

Těšíme se na Vás

Team Magicshine

Zapůjčení světel na kolo pro závod 24 "TĚŽKÁ POHODA"

V případě, že budete mít zájem si nějaké světlo pro závod půjčit, prosím, po shlédnutí dostupných typů k zapůjčení, si přečtěte Podmínky zápujčky světel pro 24 TĚŽKÁ POHODA 2011, kde najdete všechny potřebné informace, jakým způsobem si světlo na kolo zarezervovat, kde a kdy si ho budete moci vyzvednout,...

Ke všem zapůjčeným světlům bude k dispozici vždy 1 přednabitý akumulátor umožňující (dle typu světla) nepřetržitě svítit 2 - 3 hodiny. Na slabší režim déle. Po vybití akumulátoru, bude dle možností v našem stánku akumulátor znovu nabít nebo si vypůjčit náhradní, tak abyste mohli světlo vyzkoušet nejenom na jeden cyklus vybití akumulátoru.

Všechna zapůjčená světla budou nová, proto pokud se rozhodnete si jej posléze za akční cenu koupit, budete vždy jeho prvním majitelem. Na všechna světla bude samozřejmě poskytnuta dvouletá záruka. Akční cena zahrnuje kompletní balení daného světla na kolo: samotné světlo, EU nabíječka, akumulátor, připevňovací O kroužky, originální krabice a ZDARMA dle výběru buď úchyt na řidítka nebo na helmu.

Pro závod 24 "TĚŽKÁ POHODA" budou k dispozici na zapůjčení následující typy Magicshine světel na kolo:

Magicshine MJ-872 1600LM

Vybraní závodníci:
Petra Valentová
Vítězslav Hornig
Pavel Stejskal
1. náhradník: Michal Volf
2. náhradník: Jiří Vik

Nejnovější model světla Magicshine s výkonem 1600LM osazené 4-mi diodami Cree XP-G. Díky své univerzální konstrukci lze použít jako světlo na kolo, světlo na cyklistickou helmu ale i jako světlo na helmu horolezeckou nebo přímo jako extrémě výkonná čelovka. Světlo je tak vhodné pro všechny nadzemní a podzemní aktivity. Spolehnout se na něj mohou jak jeskyňáři, tak i závodníci orientačního běhu.

Detail produktu Magicshine MJ-872 1600LM

Magicshine MJ-816 1400LM

Vybraní závodníci:
Robert Klepl
Jan Farář
Veronika Dörrová
1. náhradník: Vlasta Hendrych
2. náhradník: Michal Matějíček

Svítilna na kolo, světlo na helmu nebo i jako čelovka. Svítovost 1400LM! Univerzální čelovka do podzemí a jeskyní, ve které najdete výkonné světlo a zároveň světlo s kontinuální více jak 5-ti denní dobou svícení. U každého režimu lze PLYNULE nastavovat intenzity svitu s paměťovým efektem.

Detail produktu Magicshine MJ-816 1400LM

Magicshine MJ-808E 1000LM

Vybraní závodníci:
Jiří Jirman
Jakub Kosina
Zbyněk Urban
1. náhradník: Petr Bican
2. náhradník: Pepa Zavadil

Inovovaný model světla MJ-808. Místo diody SSC P7 je použita dioda Cree XM L, která umožňuje vytvořit světelný tok neuvěřitelných 1000LM. Vhodné jako světlo na kolo i jako čelovka do pozemí a jeskyní.

Detail produktu Magicshine MJ-810E 1000LM

Stránky Magicshine.cz používají cookies ke sběru anonymních statistik. V pořádku Další informace